Новини

Супрун: Нежить чи кашель, який триває після перенесеної хвороби, не є завадою для відвідування садочка чи школи

Уляна Супрун_медпросвіта

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун опублікувала на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook нові рекомендації для батьків.

«За рекомендаціями Американської академії педіатрії, нежить чи кашель, який триває після перенесеної хвороби, не є завадою для відвідування садочка чи школи», — написала У.Супрун.

Окремо зазначає, що дитина може відвідувати школу за умови, що її оглянув лікар і дозволив піти до навчального закладу, якщо температура сама по собі без прийому лікарських препаратів нижча за 38 градусів, якщо дитина нормально себе почуває.

«Винятки становлять періоди епідемії грипу. У такий час кашель, нежить чи хворе горло — вагома причина залишити дитину вдома», — зазначила в. о. міністра.

МОЗ: За тиждень зафіксовано понад 3000 нових випадків кору та 1 смерть через ускладнення

За словами У.Супрун, дитина може бути заразною ще до двох тижнів після перенесеної застуди, незалежно від того, є у неї нежить чи кашель.

Також дітей не слід відпускати до садочка або школи в таких випадках, коли через хворобу дитина не може брати участь в усіх зайняттях, під час гострої фази інфекційного захворювання, коли температура понад 38 та є респіраторні симптоми, коли дитина виглядає хворою плаче, ускладнене дихання, є висипання, що швидко поширюється.

«Збираючи дитину в дитячий садок чи школу — будьте уважні. Якщо не впевнені, що дитина здорова — краще проконсультуватись із лікарем та керуватись його рекомендаціями», — наголосила вона.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook