Новини

Супрун: «Не можуть закупити лікарняні листи, бо подають до суду»

Уляна Супрун_медпросвіта

Проблему відсутності лікарняних листів, дефіцит яких лишає можливості людей отримати компенсацію за непрацездатний період прокоментувала Уляна Супрун

Під час години запитань до уряду в.о. міністра охорони здоров’я на питання народних депутатів про відстутність лікарняних листів у медзакладах Украиїни заявила, що в першу чергу в тому винуваті вже два зірваних тендери.

«Тендери вже двічі були зірвані, і це був саботаж, ми далі працюємо в міністерстві, щоб завершити цю роботу. Коли оголосили тендер, подали в суд, коли знову потрібно було оголошувати – знову подали в суд. Вже третій раз робимо тендер, сподіваємося, що вони будуть готові», — сказала Супрун. 

За який термін буде виправлено ситуацію поки що невідомо. Проте, треба відмітити, що вже є велика кількість українців, котрі не змогли оформити період непрацездатності через відсутність відповідних для бухгалтерії документів.

Ця проблема стала надзвичайно критичною, наприклад для запорізької області, де важка промисловість використовує велику кількість кадрів, котра часто хворіє. Зараз питання виплат за період непрацездатності підприємства намагаються вирішити безпосередньо з робітниками, компенсуючи ці гроші у виглядах премій.

Нагадуємо, що медичну реформу відклали аж до осіні, так як нардепи пішли у відпустку, так і не розглянувши необхідні законопроекти

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook