Новини

Супрун називає постанову про своє звільнення доказом правильної роботи МОЗ України

Уляна Супрун_Медпросвіта

Члени парламентського Комітету з питань охорони здоров’я прийняли постанову про звільнення Уляни Супрун з посади в.о. міністра. Супрун переконана – це доказ якісної роботи її команди.

Нагадаємо, що деякі з народних депутатів підготували постанову про звільнення Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевського ще влітку. Втім, через літні канікули нардепів, розглянули її лише 2 жовтня. Прийняли і навіть готують на голосування у зал Верховної Ради.

Онколог о рисках развития и профилактике рака. Часть 1

«Сприймаємо вчорашню постанову комітету з питань охорони здоров’я із зверненням до Кабінету міністрів України з вимогою звільнити команду агентів змін МОЗ – як характерна відповідь старої системи, яка більше всього прагнення зберегти статус-кво. Дуже добре, що регулярно отримуємо такий фідбек. Це допомагає розуміти, що ми діємо правильно і виконуємо суспільний запит про справжні зміни», — заявляє Уляна Супрун.

МОЗ: Зарплата медиків – у руках головних лікарів

Зазначимо, що це дійсно не перша спроба через постанову у Верховній Раді звільнити з посади в.о. міністра Уляну Супрун та її заступників. Щонайменше вже двічі члени парламентського комітету приймали подібні постанови, але вони не отримували підтримки у Верховній Раді, тому не були навіть направлені на розгляд у Кабінет Міністрів України.

Комментировать

Нажмите для комментария