Новини

Супрун: Національна страхова система запрацює з 2018 року

Система «Гроші йдуть за пацієнтом» на думку Супрун і є страховою медициною, яку планували ввести у МОЗ. Першою ланкою страхової системи стануть сімейні лікарі.

«Якщо ви, як пацієнт, звернетесь до сімейного лікаря, терапевту або педіатру, за їх послуги заплатить держава. Спеціаліста обирати будете саме ви, прописка не матиме ніякого більше значення. Ви зможете самостійно вирішувати, будете лікуватись у цього лікаря, чи ні, враховуючи якість послуг», — розповідає Супрун.

Нема в тебе пацієнтів? Не буде фінансування, не буде в тебе роботи

Самі ж лікарі, на думку Супрун, відтепер муситимуть постійно думати про підняття якості наданих послуг, власну кваліфікацію, навчання новим навичкам та використанню міжнародних протоколів на базі доказової медицини.

«Лікарі будуть заінтересовані прийняти більше пацієнтів і надавати їм найкращі послуги, щоб отримати гарні рекомендації. Від пацієнтів буде залежати заробіток лікаря. Таким чином професійні спеціалісти зможуть отримувати достойну плату за якісну роботу, а не залежити від тарифної сітки», — заявляє в.о. міністра.

Безкоштовно до спеціалістів можна потрапити тільки за направленням сімейного лікаря

Нагадаємо, що вчора Верховна Рада офіційно прийняла законопроекти Супрун та дала старт медичної реформи.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook