Новини

Супрун: Наша медицина подібна на визвольну боротьбу 40-х років.

Уляна Супрун_медпросвіта

На фестивалі «Бандерштат», де виступила і в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун порівняла сьогоднішні зміни в медицині з визвольною боротьбою 40-х років.

«Ніщо не в змозі зупинити ідею, час якої настав» — впевнена Супрун. «Нинішня медицина подібна на визвольну боротьбу 40-х років минулого століття. Тому, відповідальність кожного українця – діяти, а не чекати, поки нам хтось зробить».

Учасники фестивалю також поцікавились, чому вже рік Уляна Супрун продовжує виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, а не стала повноцінним міністром.

«Чому я донині виконую обов’язки в міністерстві? Не можу відповісти на це питання, кажуть причини і політичні, і інші, але мені все одно, бо й далі робитиму свою роботу»,-відповідає Супрун.

А ми нагадаємо, що голова уряду Гройсман продовжує консультації з нардепами щодо призначення Супрун, та поки достатньої кількості голосів зібрати вдалось.

Також Супрун впевнена, що новини щодо закриття лікарень чи звільнень лікарів в зв’язку з проведенням реформи у галузі – лише чутки та міфи противників реформи. Учасників фестивалю Супрун запевнила, що насправді МОЗ планує навпаки набирати в штат ще більше підкованих і фахових медиків.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook