Новини

Супрун: МОЗ виділить з резервного фонду ще 300 млн грн на погашення заборгованостей по зарплатам

Уляна Супрун_Медпросвіта

Через поновлені страйки в деяких регіонах України та нові заборгованості МОЗ використає останні кошти, щоб розрахуватись з лікарями до Нового року.

«300 мільйонів гривень буде перерозподілено. Для цього ми йдемо сьогодні на засідання бюджетного комітету, щоб перерозподілити ті кошти і погасити заборгованість, яку ми можемо покрити тими коштами до кінця року», — заявляє в.о. міністра Уляна Супрун.

Нагадаємо, що раніше Міністерство, зі схвалення Кабінету Міністрів України, направило 82 мільйони гривень для погашення заборгованості перед медичними працівниками. Втім, цих коштів не вистачило для виплат боргу станом на початок жовтня 2017 року. Через це нові борги накопичувались ще в листопаді та грудні.

Окремо треба відзначити, що раніше кошти на погашення боргів виділялись з невикористаної субвенції, яка мала фінансувати галузь в Донецькій та Луганській областях. Ці гроші Міністерство використало повністю, тому було вирішено залучити кошти з резервного фонду МОЗ.

«Це все, що там залишилось», — коментує ситуацію Уляна Супрун.

Нагадаємо, що на цьому тижні страйкували лікарі з Коломийщини, які відмовляються надавати медичну допомогу мешканцям, окрім екстреної, поки не будуть виплачені борги, та з міста Самбір, які перекрили дорогу та ходили по пішохідному переходу в знак протесту.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook