Новини

Супрун: МОЗ отримало 200 ампул дифтерійного антитоксину в якості гуманітарки від ВООЗ

Перед тим, як скласти повноваження в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун встигла прийнята гуманітарну допомогу від ВООЗ. Більше сироватки буде закуплено найближчим часом за державний кошт.

«Дифтерія — дуже небезпечна хвороба. Вона є смертельною — з 1000 інфікованих людей 50 помирають. Врятувати життя інфікованого пацієнта може лише сироватка, хоча все одно лишається ризик смерті (близько 20%). Щоби не наражатися на небезпеку — варто вчасно вакцинуватися», — повідомила на власній сторінці екс-очільниця МОЗ.

Потребу у сироватках, які були отримані в якості гуманітарної допомоги від ВООЗ у кількості 200 ампул, пояснює тим, що один з наслідків дифтеріє може бути міокардит – ураження серцевого м’яза. У важкій формі це може призвести до порушення роботи нервової системи у вигляді паралічу м’якого піднебіння або дихальних шляхів, що може спричинити задуху.

Новим міністром охорони здоров’я стала Зоряна Черненко

При цьому, за державний кошт сироватка проти дифтерії має бути закуплена не тільки для дітей, а й для дорослих.

Дітям роблять щеплення проти дифтерії на 2-му, 4-му, 6-му, 18-му місяці життя, потім у 6 років. Від 16 років вакцинуватись треба кожні 10 років.

Радуцький: Я взяв особисте забов’язання перед президентом України змінити медицину на краще

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції