Новини

Супрун: Ми вирішили зруйнувати стару систему, яка не може функціонувати в Україні

В.о. міністра охорони здоров’я розповіла про результати роботи міністерства та пообіцяла створити гідні умови для проведення реформи.

«Міністерство повинно просто створити нормальні умови для реалізації реформи. В цьому й полягає суть децентралізації. Доступні ліки – один з найуспішніших результатів реформ», — заявляє Уляна Супрун.

Особливу увагу вона приділила питанню вибору лікаря та порекомендувала українцям не затягувати з ним. По-перше, це необхідно для адекватного функціонування галузі та ефективного використання бюджетних коштів. Адже за новою системою медичні заклади більше не отримують кошти напряму, а заробляють їх завдяки медичним кадрам, що там працюють. По-друге, зараз пацієнтам, ще є з кого вибирати, але з кожним роком кількість вільних лікарів зменшуватиметься.

«Реалізація реформи – це важкий процес, але в нас дуже хороша команда і ми будемо працювати. В міністерстві є багато вакансій для справжніх професіоналів. Ми вирішили зруйнувати стару систему, яка не може залишитись і функціонувати в нашій країні», — вважає в.о. міністра охорони здоров’я.

Соцопитування: Українці бажають високоякісної безкоштовної медицини

Зазначимо, що більше 5 мільйонів декларацій між лікарем та пацієнтом уже підписано. За інформацією Міністерства охорони здоров’я, п’яту частину від цієї кількості складають літні люди, а решта — це громадяни, які регулярно відвідують медичні заклади та знають своїх лікарів.

У майбутньому МОЗ планує проводити інформаційні та роз’яснювальні кампанії для підтримки темпу підписної кампанії, а поки готується до запуску пілотної реформи на вторинній медичній ланці в п’яти регіонах України.

Супрун: Врачи не должны заставлять пациентов лечиться

1 Комментарий

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook