Новости

Супрун: Медик – це більше, ніж робота. Це спосіб життя, філософія, світогляд

Уляна Супрун_Медпросвіта

На своїй сторінці у Facebook, в.о. міністра Уляна Супрун оголосила про свій вступ до Поважної ради «Ордену Святого Пантелеймона» 2017 року. А тому вона також буде вручати цього року медикам відзнаку за професіоналізм та милосердя.

«Зараз триває процес номінації кандитатів. Нагорода вручатиметься у п’яти номінаціях: «Кращий лікар», «Кращий медик»; «Новатор охорони здоров’я»; «Міжнародне співробітництво у галузі охорони здоров’я»; «Служіння суспільству». Нагорода передбачає і фінансову підтримку, її розмір буде оголошено пізніше», — повідомляє Уляна Супрун.

Цією почесною нагородою були відзначені посмертно Амосов Микола Михайлович та Шалімов Олександр Олексійович. Також серед видатних людей які отримали орден є Хосе Рамон БАЛАГЕР КАБРЕРА, міністр охорони здоров’я Куби, який довів, що система Семашко спроможна знизити кількість захворювань серед населення до мінімуму та забезпечити населення всіма необхідними ліками та щепленнями вітчизняного виробництва, які сьогодні закупають навіть найбільш розвинені країни.

«Імена переможців стануть відомі під час церемонії нагородження, яка відбудеться 9 серпня, в день Святого Пантелеймона в Національній філармонії України. Також цього дня відбудеться Богослужіння у Софіївському соборі, на якому будуть присутні усі номінанти та гості церемонії нагородження», — повідомила в.о. міністра.

Комментировать

Нажмите для комментария

Здравствуйте,
Выйти

    Мы на Facebook