Новини

Супрун каже про мільярди гривень на рахунках місцевих бюджетів, проте їх не використовують

suprun_medprosvita

Коментуючи програму «Доступні ліки» на яку міські бюджети просять більше коштів, Супрун вказала, що в них в самих є мільярди, які чомусь не використовуються.

В якості прикладу в.о. міністра приводить Київ, Одесу, Харків та Львів. На рахунках цих міст, зі слів Супрун є мільярди гривень, які мають бути направлені на економічний розвиток міста. Такоже вона говорить, що ці самі кошти можна використовувати і для розвитку охорони здоров’я.

Щоб розігнати сумніви, очільниця МОЗу указує на місто Кропивницький. Деякий час тому вони використали гроші з тих самих рахунків для будівництва перинатального центра.

«Один з найкращих перинатальних центрів, які мені доводилося бачити у своєму житті. Бо їхня місцева влада вирішила, що важливо дбати про охорону здоров’я своїх людей», — говорить Уляна Супрун.

Також вона додала, що кожній місцевій владі, після проведення децентралізації в країні, вже потрібно навчитися ефективно використовувати власні кошти, а не чекати поки прийде наказ десь зверху, або держава надала ще якихось коштів.

Більше оптимізму у сфері охорони здоров’я України буде тоді, коли у Верховній Раді приймуть ряд законопроектів, які були розроблені у МОЗі та направлені на економічно ефективне використання фінансових ресурсів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook