Новини

Супрун і Гройсман отримали СМС із погрозами

Перед початком засідання Кабміну в.о. міністра охорони здоров’я показала СМС із погрозами. Автора СМС поки не встановили.

Погрожують Супрун через відсторонення від роботи ректора НМУ ім. Богомольця Амосової К. М. Нібито, вона перейшла межу і тепер має піти у відставку.

Наразі це виглядає щонайменш дивно, адже ще вчора, за рекомендацією самої Амосової, студенти припини страйк та повернулися на заняття. Зараз у скандалі між МОЗ та НМУ розбирається спеціальна комісія, до складу якої входять народні депутати та члені Кабінету Міністрів України.

«Гібридна війна проти трансформації України в європейську державу триває. Щойно перед початком уряду прем’єр-міністру та міністрам прийшло повідомлення з погрозами через ситуацію, яка склалася в НМУ. Тактика кібертероризму та залякування — одні з улюблених способів не лише Російської Федерації, але й її союзників в Україні», — повідомила Уляна Супрун на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Супрун, у свою чергу, пообіцяла не боятись скандалів та погроз і продовжувати медичну реформу. На її думку, лише медреформа дозволить встановити чесні та прозорі правила роботи медичної сфери в Україні, якими будуть задоволені не тільки пацієнти, але й лікарі.

Якщо пацієнт відмовляється підписувати декларацію з лікарем, він самостійно оплачуватиме консультацію, аналізи та лікування

Нагадаємо, що підписна кампанія між лікарями та пацієнтами має розпочатись вже з 1 квітня. Тоді ж офіційно запрацює електронна система охорони здоров’я, через яку реєструватимуться всі декларації.

Комментировать

Нажмите для комментария