Новини

Супрун готова очолити Міністерство охорони здоров’я

Супрун_Медпросвита

В.о. міністра Уляна Супрун вчора заявила про готовність стати  повноцінним міністром і надалі працювати в реформації цієї галузі.

Під час ефіру програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV журналісти запитали у Супрун, чи готова вона до більшої відповідальності будучи не в.о., а реальним міністром охорони здоров’я. Очільниця МОЗу не розгубилась, та відповіла, що до цієї роботи і відповідальності вона вже готова.

«З самого початку я виконувала обов’язки міністра та маю усі повноваження, які має міністр. Але так, готова. Коли прийде час – буду готова повноцінно очолювати міністерство», — заявила Уляна Супрун.

Окремо вона підкреслила, що весь час який вона знаходиться на посту виконуючої обов’язки, МОЗ працював так, як би вона вже була обрана на посаду міністра охорони здоров’я, тому офіційне призначення фактично не внесе ніяких змін до роботи цієї ланки Уряду України.

Окремо треба нагадати, що зі слів Володимира Гройсмана вже більше півроку тривають так звані «консультації» з коаліцією, але серед нардепів кандидатура Уляни Супрун на пост міністра підтримки поки що не знайшла.

Окремі нардепи відповідають, що можливо її призначення стане більш реальним, якщо законопроект номер 6327 таки буде прийнятий, що буде доказом компетентності Уляни Супрун для цієї посади.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook