Новини

Супрун гарантує наявність та поповнення запасів ліків для онкохворих дітей

лекарства, пилюли, таблетки, медикаменты_медпросвита

Уляна Супрун повідомила, що ліки, закуплені за кошти держбюджету на 2017 рік, незабаром будуть доставлені в Україну. У разі нестачі, їх розподілять по лікарнях.

«Ліки, які були закуплені в 2017 році, вже доставляють в Україну. Зараз більшість тих ліків, які потрібні на лікування онкохворих дітей, є у лікарнях. Якщо в лікарні бракує, то ми можемо зробити перерозподіл ліків проти інших лікарень або онкодиспансерів», — повідомила Супрун.

Нагадуємо, що минулого року виникли певні проблеми з поставками ліків для онкохворих дітей. У медичних установах неодноразово повідомляли про те, що термін придатності ліків, які були закуплені міжнародними організаціями, вже добігає кінця. Незважаючи на те, що організації провели швидку заміну ліків, суттєва частина пацієнтів були вимушені відтермінувати лікування.

Окрім того, в Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що за бюджетні кошти були закуплені оклюдери, але в меншій кількості, ніж просили медичні установи. Згідно з офіційною інформацією, наразі існує потреба у 523 оклюдерах, тоді як у медзакладах України є лише 43 оклюдери. І ті, за словами керівництва МОЗ, лишилися ще з 2016 року.

Міністерство охорони здоров’я розпочало закупівлі за бюджетні кошти на 2018 рік

Зазначимо, що в МОЗ бажають розширювати співпрацю з Міжнародними організаціями в сфері закупівель. Керівництво відомства планує створити план закупівель на три роки та укласти відповідні договори. Водночас, згідно з діючими законопроектами про міжнародні закупівлі, співробітництво з такими організаціями має бути припинено вже у березні 2019 року, коли всі закупівлі візьме на себе національне закупівельне агентство.

Комментировать

Нажмите для комментария