Новини

Супрун и Богомолець об’єднались: Закон про автономізацію буде прийнятий

Комітт ВР з питань охорони здоров’я,  який очолює О. Богомолець,  та МОЗ, начолі з У. Супрун, прийшли до єдиної позиції щодо автономізації лікарень. Про це розповіди в МОЗ.

Профільний парламентський комітет з питань охорони здоров’я погодив до другого читання фінальний текст законопроекту щодо автономізації медичних закладів. Він цілком відповідає позиції МОЗ. Про це зазначив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк за підсумками засідання Комітету ВР з питань охорони здоров’я.

«Це гарний приклад того, як налагоджується співпраця Комітету та МОЗ. Ми маємо надію, що багатостраждальний закон зусиллями наших депутатів нарешті буде ухвалений до кінця року», – зазначив Ковтонюк.

Він нагадав, що законопроект був проголосований в першому читанні і відправлений на доопрацювання.

За словами заступника міністра, МОЗ відстоювало 2 принципових питання: «По-перше, для нас важливим було визначення терміну реалізації закону — кінець 2018 року, — який бу стимулював медзаклади здійснювати реорганізацію та перетворюватися на комунальні некомерційні підприємства. По-друге, МОЗ підтримало висновок Головного науково-експертного управління ВР щодо необхідності визначення терміну «медична послуга». На сьогоднішньому засіданні комітету обидва цих положення були враховані в тій редакції, яку підтримує МОЗ».

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook