Новини

Супрун анонсує пілотний запуск електронного рецепту в містах України

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

Починаючи з травня, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ та Бахмут (Донецька обл.) стануть майданчиком для запуску електронного рецепту на ліки.

«Ми розраховуємо, що до кінця року по всій країні вже буде працювати електронний рецепт», — заявляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Мова йде насамперед про урядову програму «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримувати рецепти на ліки в рази швидше, адже тепер їм не доведеться стояти в чергах за декількома штампами для одного рецепту.

«Так само, як ми це зробили з програмою «Доступні ліки», ми очікуємо, що ми подолаємо ті складнощі, які сьогодні є на початку кампанії «Лікар для кожної родини». «Доступні ліки» запрацювали, точно так само запрацюють зміни на перинному рівні медичної допомоги», — запевняє Уляна Супрун.

В 2019 тарифні сітки скасують і лікарі самі будуть «виторговувати» собі зарплати

Нагадаємо, що урядова програма «Доступні ліки» запрацювала 4 квітня 2017 року. Наразі вона працює в 7,138 аптечних пунктах по всій території України. Загальна сума бюджетних коштів, витрачених на програму, дорівнює 708 мільйонам гривень.

Комментировать

Нажмите для комментария