Новини

Супрун: Абсолютна більшість студентів взяли участь у міжнародному іспиті IFOM

Згідно з повідомленням в.о. Міністра охорони здоров’я на персональній сторінці у мережі Facebook, більшість студентів-медиків все ж прийшли на складання IFOM. Результати іспиту будуть опубліковані 6 серпня.

У відомстві повідомляють, що попри численні спроби саботажу на міжнародний іспит з основ медицини IFOM прийшла абсолютна більшість зареєстрованих студентів-медиків 3 курсу. У МОЗ нагадують, що цей іспит є важливою частиною нового Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

  • 88,7% із зареєстрованих студентів прийшли на складання IFOM українською мовою у веб-форматі (громадяни України та невелика частина іноземних студентів)
  • 57,2% із зареєстрованих студентів з‘явились на складання IFOM англійською мовою у веб-форматі (іноземні студенти) 
  • 66,4% із зареєстрованих студентів з’явились на складання IFOM російською мовою у паперовому форматі (іноземні студенти).

Найбільша явка студентів зареєстрована в Запорізькому державному медичному університеті (99,3 %), Львівському національному медичному університеті (97,9%), Буковинському державному медичному університеті (97,7%). А от у Харківському та Івано-Франківському університетах показники явки вкрай низькі — 29,7% та 21,1% відповідно.

Окремо у своєму повідомленні очільниця МОЗ зазначила, що студенти трьох з п’яти медичних вишів виявили бажання скласти IFOM на другий день. Таким чином іспит офіційно провели у 21 вищому навчальному закладі.

У відомстві переконані, що новий Єдиний державний кваліфікаційний іспит, частиною якого є IFOM, важливий для України, адже він гарантує реальну оцінку якості підготовки студентів-медиків.

Також у МОЗ наголошують, що решта студентів, які не прийняли участь у складанні іспиту в зазначені терміни зможуть скласти його за власний кошт. Вартість повторного складання незабаром офіційно повідомить Центр тестування.

Шість медичних університетів саботували міжнародний іспит з основи медицини IFOM

Результати IFOM студенти отримають 6 серпня. Бар’єр “склав/не склав” визначатимуть, залежно від загальних результатів. Ті, хто не прийшли складати без поважних причин, отримають “0” та зможуть перескласти іспит за власні кошти”, — йдеться в повідомленні на сторінці Уляни Супрун у мережі Facebook.

Комментировать

Нажмите для комментария