Новини

Супрун: 25% дорослого населення перебуває під потенційною загрозою серцевого нападу

Уляна Супрун_Медпросвіта

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє, що ситуація з серцево-судинними захворюваннями в Україні наразі є критичною.

«На жаль, майже третина усіх смертей у світі відбувається внаслідок серцево-судинних захворювань. А в Україні — чверть дорослих знаходиться під потенційною загрозою серцевого нападу», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

За словами в.о. міністра охорони здоров’я, населенню варто замислитися над тим, щоб змінити спосіб життя, адже 80 відсотків випадків серцево-судинних захворювань виникають саме через погане харчування та шкідливі звички. Супрун рекомендує не палити, більше рухатися, харчуватися правильно й контролювати свою вагу, а також відмовитися від вживання алкоголю або принаймні обмежити його кількість.

В МОЗ підбили підсумки першого тижня кампанії «Лікар для кожної сім’ї»

Зазначимо, що МОЗ, за згодою Кабінету Міністрів України, створило мережу кардіоцентрів по всій України. Для них вже закуплено ангіографи та стенти. В екстрених ситуаціях медична допомога надаватиметься пацієнтам безкоштовно.

Як зміняться правила прийому гінеколога після реформи. Коментарі Уляни Супрун

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • Хронические заболевания верхних дыхательных путей ( гаймориты, фарингиты, тонзиллиты…) являются источником кардитов, которые в 25% случаев приводят к операциям на сердце… Экология «работает» ПРОТИВ нас!!! Живём в грязи…стафилококк золотистый, стрептококки, герпес ….