Новини Новини медицини

На Сумщині пройшов черговий етап проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф»

Київські фахівці спільно із сумськими лікарями провели обстеження найбільш складних хворих регіону. Всього було обстежено біля 80 дорослих та 50 дітей

20 травня 2016 року у рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» фахівці інституту Амосова на чолі із головним позаштатним спеціалістом МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» Костянтином Руденком вдруге відвідала місто Суми.

На базі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні відбулася науково-практична конференція. У ній взяли участь:

  • кардіологи,
  • кардіохірурги,
  • терапевти,
  • педіатри,
  • сімейні лікарі,
  • фахівці швидкої допомоги,
  • старшокурсники, аспіранти і викладачі Сумського медінституту.

Йшлося про новітні методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, можливості їх впровадження у щоденній практиці. Із місцевими спеціалістами фахівці інституту Амосова обговорили способи поліпшення надання медичної допомоги мешканцям Сумщини та ситуацію, що склалась із серцево-судинними захворюваннями в області.

На території Сумської області переважна більшість дорослих пацієнтів потребують проведення коронарографії для уточнення діагнозу та визначення подальшої тактики лікування. Щоправда, цей вид сучасної діагностики малодоступний мешканцям області, у зв’язку із відсутністю бюджетного ангіографічного обладнання.

Костянтин Руденко особисто зустрівся з керівництвом області і обговорив із ним вдосконалення рівня надання допомоги хворим із патологіями серцево-судинної системи та шляхи їх вирішення.

До того д, була підписана угода про лікувально-діагностичне та наукове співробітництво між Національним інститутом серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Управлінням охорони здоров’я Сумської ОДА.

Читайте також: Віктор Шафранський ознайомився з роботою медичних закладів Сумщини

Комментировать

Нажмите для комментария