Новини

Суд відмовив у клопотанні Гройсману щодо не розгляду справи відносно подання до ВРУ кандидатури міністра охорони здоров’я

Справа проти Гройсмана

Окружний адмінсуд Києва почав розгляд справи по відношенню до прем’єр-міністра через не призначення міністра охорони здоров’я.

Приблизно місяць тому декілька нардепів подали позов на Володимира Гройсмана з вимогою визнати його дії на посаді прем’єра неправомірними, а також невідкладно подати кандидатів на посаду міністра охорони здоров’я на розгляд у Верховній Раді.

Слабые в медицине не выживают или исповедь врача скорой помощи

У відповідь на позов адвокати Гройсмана клопотали про те, що ніяких порушень не було, а тому розгляд справи неможливий. Після засідання суду 23 листопада суд постановив, що клопотання буде відхилено, а розгляд справи проти дій Гройсмана продовжиться.

Нагадаємо, що вже більше року Уляна Супрун перебуває на посаді в.о. міністра охорони здоров’я. Не дивлячись на десятки депутатських звернень, голова Уряду Володимир Гройсман продовжував ігнорувати це питання, а журналістам розповідав, що тривають консультації щодо кандидатури на посаду міністра.

День за днём спасая жизни, ты все равно остаёшься взяточником и кем-то вечно плохим.

Треба відзначити, що народний депутат Сергій Березенко повідомив, що кандидатів на посаду міністра у Верховну Раду можуть подати вже на початку грудня.

Комментировать

Нажмите для комментария