Новини

Створено новий дорадчий орган МОЗ

Під час розширеного засідання Вченої медичної ради Міністерства охорони здоров’я України 16 лютого 2016 року відбулося представлення нового складу Ради молодих вчених МОЗ України, який був затверджений наказом МОЗ України від 25.02.2008 № 97 «Про створення ради молодих вчених при МОЗ України».

Рада молодих вчених при МОЗ України працює як дорадчий орган Міністерства охорони здоров’я України відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267 та Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», з метою обговорення найважливіших управлінських рішень щодо реформування та розвитку медичної науки, підвищення якості наукових досліджень, інтеграції освітніх і наукових процесів, що здійснюються у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах МОЗ України.

На установчому поточному засіданні Ради молодих вчених МОЗ України від 16.02.2016 у демократичний та відкритий спосіб було обрано склад керівних органів та узгоджено відповідальних за окремі напрямки розвитку та співпраці.

Зокрема, Головою Ради обрано к.мед.н. Куфтеріну Наталію Сергіївну (Харківський національний медичний університет), заступниками – к.мед.н. Божука Богдана Степановича (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця) та Новошицького Володимира Євгеновича (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика); секретарем обрано Ставицького Станіслава Олександровича (Українська медична стоматологічна академія).

Також Радою було затверджено оперативний План роботи поточного року, визначено основні напрями діяльності, секції за напрямами роботи, узгоджено поточні організаційні питання.

Молоді вчені з числа делегатів також взяли на себе забов’язання щодо опанування досвіду та комунікації з науковими молодіжними організаціями у НАМН та НАН України, МОН України.

Обраний новий вектор та формат співпраці виборних дорадчих органів передбачає ширше залучення громадськості та створення умов прозорості і підвищення мотивації науковців усіх рівнів.

Читайте також: МОЗ України взяло участь у конфренції щодо біобезпеки у світі

Комментировать

Нажмите для комментария