Новини

Студенти-медики америки отримають реалістичні моделі людських органів для практичних занять

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

Для підвищення якості медичної освіти та придбання студентами-хірургами практичного досвіду вчені університету Рочестера розробили реалістичні органи, які навіть мають штучну кров.

Органи були розроблені групою вчених під керівництвом Джоната Стоуна. Штучні макети органів були створені завдяки використання 3D-принтерів з допомогою попередньо підготовленою програмою. Спочатку принтер створює макет органу, після чого його наповнюють гідрогелем. Далі йде процес заморожування органів, що дозволяє зробити їм м’якими та наповнити їх штучною кров’ю.

Одна з причин створення органів для практичних занять полягає у достатньо високій смертності під час хірургічних операцій через лікарські помилки. Під час навчання студенти-медики не отримували достатню кількість практичних навичок, через що якість медичної допомоги дещо знизилась порівняно з минулими роками.

Как у вас идет подписная кампания? В двух словах

Найближчим часом буде підготовлено серійне виробництво штучних органів для практичних занять у більшості медичних університетів США. Окремо необхідно зазначити, що такі органи підходять і для хірургічних практичних занять з використанням роботів, наприклад робота  «da Vinci».

Интуитивная хирургия: что такое робот «da Vinci» и почему его до сих пор нет в Украине

Комментировать

Нажмите для комментария