Новини Яндекс.Новости

Студенти медичних ВУЗів здаватимуть американський іспит Крок під наглядом Нацполіції

Минздрав_Медпросвита

Адаптований до України іспит «Крок» незабаром пройдуть майже всі студенти медичних ВУЗів. Перевірятиме усіх Нацполіція з детекторами та іншим обладнанням.

Так, у МОЗ розповіли, що минулого року було понад 300 порушень регламенту іспиту. Студенти намагалися протягти з собой навушники, мобільні телефони, та інші речі, які б могли допомогти їм списати, та отримати вищі бали за іспитом.

«Крок» був запроваджений нинішнім керівництвом МОЗу, про що ми вже згадували. Також Міністерство запровадила критичні зміни у самому навчання. І поступати важче і навчатися.

«Тому з метою забезпечення процедури проведення іспиту, об’єктивності отриманих результатів та обмеження провокування студентів на використання заборонених електронних пристроїв, а також дотримуючись вимог Національної ради медичних екзаменаторів США (NBME), було вирішено залучити представників поліції охорони Національної поліції України», — розповідають у МОЗ.

Тим не менш, у НМУ ім. Богомольця вже розкритикували залучення органів на термін проведення іспитів. Навіть виклали фото, де правоохоронець нібито оглядає студента без металодетектора.

У МОЗ звинувачиння спростивують і навіть заявляють, що керівництво інституту підтасовує факти і обробляло фотодокази, про що свідчать доповідні записи прокторів і навіть кажуть, що зміни у фото видно неозброєним оком. Робота ректора К. Амосової на думку міністерства є неприйнятною.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook