Новини

Страхова медицина буде трошки пізніше. Десь за півроку

Вчора в.о. міністра Уляна Супрун розповіла пресі на якій стадії знаходиться реформа медичного страхування. Найближчі півроку працюємо по-старому. Але рекомендують пацієнтам шукати своїх лікарів.

В першу чергу, ще до літа Уляна Супрун та її команда з урядом планують заснувати та національну службу здоров’я України, яка буде виконувати обов’язки страхувальників громадян. Саме там будуть прийматися основні рішення по питанням держстрахування громадян, та розподілятися фінанси на діяльність лікарів первинки, та скільки зможуть використати на пацієнтів коштів.  

Вірогідніше за все, саме після створення цієї служби розпочнуть обговорення та приймання законів для запровадження страхової медицини в Україні у Верховній Раді. На разі в комітеті під керівництвом Ольги Богомолець лежить два таких законопроекта. Проте, лежать вони вже там довго.

Тим часом, зі слів Уляни Супрун стало відомо, що роботи над переліком гарантованих послуг з лікування, профілактики та екстреної медичної допомоги ще ведуться, та обіцяє завершити їх найближчим часом.

До речі, до так званої страхової медицини почнуть підключати вторинну ланку у 2018 року, а третинну десь у 2019-ому.

Комментировать

Нажмите для комментария