Новини

Стосується кожного лікаря: Кабмін запускає спрощену процедуру ліцензування лікарів

міністерство охорони здоров'я_медпросвтіа

Вже в найближчий час Уряд розробить нову систему ліцензування, а також нові положення про інтернатуру та резидентуру випускників медичних університетів.

Одне з головних направлень за якими сьогодні працює МОЗ – це запровадження індивідуальних ліцензій для лікарів. Ця частина реформи необхідна для створення максимально великої мережі приватних кабінетів лікаря та амбулаторій, які не будуть прив’язані до великих медичних установ, наприклад поліклінік.

Супрун: Це ліцензування вимагає якість. Як немає якості – відбираємо ліцензію

Також в план Уряд входить максимально швидке проведення автономізації медичних установ. Незабаром будуть прийняті нормативно-правові акти, які будуть включати в себе вимоги по наданню медичних послуг, методики розрахунку вартості медичних послуг, перелік установ, які не підлягають реорганізації в казенні або комунальні некомерційні підприємства.

Замміністра О. Лінчевський про ліцензування лікарів

Також буде розроблений пакет документів, який буде регулювати створення наглядових рад. Ці наглядові ради будуть створені на базі кожної громади, та будуть регулювати роботу автономізованого медичного закладу та контролюватиме розпорядника бюджетних коштів (директора установи).

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook