Вибір редакції Новини

Степанов про антирекорд COVID-19: Ми готуємо термінові рішення для порятунку здоров’я українців

11 червня в Україні виявлено 689 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19. Це новий антирекорд для держави і МОЗ пропонуватиме термінові рішення, які допоможуть врятувати життя українців.

Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

«Такого антирекорду в нас ще не було. Навіть у найважчі часи, у квітні, коли була напружена ситуація, в нас ніколи не було 689 осіб, які захворіли протягом 1 дня. Вже протягом тижня ми спостерігаємо підвищену кількість зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби. Вже протягом тижня я, як Міністр охорони здоров’я, прошу вас дотримуватися правил безпеки та рекомендацій. У цій ситуації ми будемо терміново пропонувати проведення певних заходів заради здоров’я українців», — наголосив Максим Степанов.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на 11 червня

Як підкреслив Міністр охорони здоров’я, жоден етап пом’якшення карантину не означає скасування протиепідемічних заходів, як, наприклад, масковий режим чи використання антисептиків.

Нагадаємо, що загалом за весь час пандемії в Україні захворіло  29 070 людей, з них 2 092  дитини, а також 5 249 медпрацівників. При цьому, загалом одужало 13 141 особа (з них  3055 медичних працівників), а летальних випадків — 854.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook