Новини

Стефанишина: Медреформа допоможе повернути професійних лікарів в Україну

Стефанишина_Медпросвіта

Ефективне використання державних коштів на медичну галузь допоможе створити гідні умови роботи лікаря та зробить її престижною, вважає заступник міністра Ольга Стефанишина

“Медреформа є однією з найважливіших реформ в Україні на сьогоднішній день. Це хороша мотивація для лікарів отримати гідну освіту, повернутися в Україну і надати найкращий сервіс. Крім того, медреформа дає можливість владі використовувати гроші якомога ефективніше”, – зазначила Стефанишина в інтерв’ю UATV.

Втім, заступник міністра переконана, що наразі в Україні вже є необхідна кількість лікарів, і їх вистачить для того, щоб забезпечити населення ефективною та якісною медичною допомогою.

“В Україні досить лікарів і рівень їхнього професіоналізму буде визначено самими пацієнтами. Ми очікуємо, що українці виберуть тих лікарів, які доброзичливі та знають свою справу. Їх дуже легко протестувати за допомогою певних запитань”, – повідомила Стефанишина.

Заступник голови МОЗ Стефанішина: МОЗ не планує скорочувати лікарів і лікарні

Нагадаємо, що підписна кампанія «Лікар для кожної родини» розпочалася ще 2 квітня. За два тижні було підписано майже півмільйона декларацій між лікарями первинної ланки та пацієнтами.

Чувствительная кожа: Патофизиологические подходы 

“Сьогодні я зателефонувала в поліклініку і запитала, чи можу вибрати сімейного лікаря. Почула дуже дружнє запрошення прийти та побачити список лікарів з описами кожного”, — заявляє Стефанишина

Комментировать

Нажмите для комментария