Новини

Стартувала третя хвиля укладання договорів між медзакладами первинки та НСЗУ

Голова НСЗУ Олег Петренко офіційно повідомив про старт третьої хвилі підписання договорів. Якщо медзаклад первинної ланки не підпише договір до кінця 2018 року, він не матиме державного фінансування у 2019 році.

За офіційною інформацією Національної служби здоров’я України, наразі договір з НСЗУ підписали 623 медзаклади, з яких 85 приватні – половина лікарі-ФОП, половина клініки з усієї країни.

У НСЗУ переконані, що за сім місяців роботи служба продемонструвала, що вона в змозі безперебійно здійснювати такі масштабні платежі. «Ми жодного разу не збилися і завжди 14 числа оплачуємо медзакладу кошти з кредитуванням на один місяць уперед. Це хороший результат», — переконує голова НСЗУ Олег Петренко.

Окремо необхідно зазначити, що у 2019 році медична субвенція з державного бюджету на фінансування первинної ланки взагалі не передбачена. Всі кошти з держбюджету на функціонування первинки отримає НСЗУ, як головний розпорядник, а для отримання цих коштів від НСЗУ, медзаклади мають підписати договір з НСЗУ, в якості постачальника медичних послуг населенню та отримати ліцензію.

МОЗ звітує в яких медзакладах України лікарі вже можуть отримувати зарплати по 15-19 тис. грн

Нагадуємо, що для укладення договору з НСЗУ медзаклад має відповідати низці вимог, зокрема, бути підключеним до електронної системи охорони здоров’я, оснащений відповідно до вимог табеля оснащення, мати ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики.

Комментировать

Нажмите для комментария