Новини

Станом на 22 січня кількість хворих на кір в Києві зросла до 121

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

Згідно звіту департаменту охорони здоров’я міста Київ, на 22 січня зареєстровано 121 випадки захворювання на кір, з них 86 випадків серед дітей.

«Кожний день хворіють 4,5,6 осіб. Станом на сьогоднішній ранок в нас вже зареєстровано 121 випадки захворювання на кір, з них 86 у дітей. Треба зазначити, що із всіх, хто захворів, 93 особи не мали щеплень або в них відсутні довідки або інформація про щеплення. В десяти випадках порушені терміни проведення щеплень згідно календарю вакцинації», — повідомляє директор державного закладу «Київський міський лабораторний центр» Сергій Чумак.

Нагадаємо, що через спалах кору в Києві було прийнято рішення про недопуск дітей до занять у школах та дитячих садках. Ця ініціатива отримала схвалення в Міністерстві охорони здоров’я. В той же час, ряд областей  також обмежили відвідування занять у школах та дитячих садках.

Наразі було продовжено роботу кабінетів вакцинації. Представники ВООЗ в Україні рекомендують максимально збільшити охоплення вакцинації від кору серед населення, а також надати допуск до безкоштовних вакцин для медичних працівників та людей, які контактують з великою кількістю осіб.

На думку керівництва Міністерства охорони здоров’я, в 2018 році все ж вдасться збільшити охоплення вакцинами проти кору та грипу до рівня 95 відсотків від загальної кількості населення. Для цього МОЗ планує посилити покарання за ухилення від вакцинації.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook