Новини

Стало відомо про перший медичний заклад, який залишили без фінансування

медичний заклад залишився без фінансування_медпросвіта

Нардеп від «Самопомочі» повідомила, що медико-санітарна частина №14 в місті Сміла Черкаської області залишилась без фінансування.

А пов’язано це з децентралізацією, яку сьогодні в Україні проводить Кабінет Міністрів України. Місцева влада не знайшла фінансових ресурсів для того, щоб взяти на утримання цей медичний заклад. В той же час, згідно діючим законам, Медико-санітарна частина №14 в місті Сміла зараз належить Міністерству охорони здоров’я. Але у МОЗ також вирішили не фінансувати цю установу.

Лікарні без пацієнтів не будуть опалюватись, не отримають фінансування, а лікарі просто звільнятимуться

«11 місяців медичний заклад, який знаходиться у місті Сміла Черкаської області не фінансується жодної копійки. Заборгованість за 11 місяців складає 13,5 млн. грн.., 160 медичних працівників – медсестер, лікарів – залишили напризволяще. В цьому багатопрофільному медичному закладі вже відключене опалення і освітлення» – повідомила Сисоєнко.

Якщо в медичному закладі будуть виявлені факти хабарництва – його позбавлять фінансування

Поки не вирішиться це питання, народний депутат та заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко буде блокувати урядову ложу в парламенті. На її думку, Уряд повинен відповідати за свою політику децентралізації, а МОЗ фінансувати підпорядковані йому медичні заклади.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария