Новини

Ми стали партнерами програми E-Health

Створення електронної системи в сфері української медицини є першим і найважливішим кроком на шляху реформування системи охорони здоров’я. Як неодноразово відмічали представники громадськості та МОЗ, саме ций крок дозволить створити прозору систему доступу громадян до єффективного лікування зробить можливим реалізацію принципу «гроші йдуть за пацієнтом».

Як раніше сповіщала Медпросвіта, однією з сторін-підписантів стала ГО «Просвіта», що є ініціатором і засновником проекту Медпросвіта.

wp_20161222_17_11_28_pro
В. Калашник (ГО Просвіта) підписує Меморандум

Нагадаємо, що Громадська організаціясоціальних ініціати Просвіта вже не в перший раз стає ініціатором та організатором або співучастником соціально важливих проектів, спрімованних на підвищення інформованості населення щодо питань здоров’я.

Також нагадаэмо, що підчас пдписання докумену було затверджено ключові принципи побудови першого електронного сервісу і дорожню карту створення системи E-Health.

Довідково: 25 листопада 2016 р. в Міністерстві охорони здоров’я України відбулось підписання Меморандуму щодо намірів співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної електронної системи охорони здоров’я.

Замміністра Павло Ковтонюк розповів: «Відкрита система допоможе досягти результату, якого ми не могли очікувати раніше.Платформа, яку ми створюємо, є відкритою для всіх, хто готовий поділитися знаннями, часом, досвідом, іншими ресурсами. До неї може приєднатися будь-яка зацікавлена структура, що поділяє принципи і цілі розробки нової системи».

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария