Територія пацієнта

Корпорація «Артеріум» та MEGOGO запустили новий інформаційний спецпроєкт

Корпорація «Артеріум» та MEGOGO запустили новий інформаційний спецпроєкт «Спонсор хепіендів – допиті антибіотики».

Пресреліз

«Спонсор хепіендів – допиті антибіотики»: Артеріум продовжує інформаційну кампанію про правильне вживання антибіотиків

Корпорація «Артеріум» спільно з медіасервісом MEGOGO запустили спецпроєкт «Спонсор хепіендів – допиті антибіотики», мета якого – нагадати українцям про одне з ключових правил приймання ліків.

Часто люди, проходячи курс лікування антибіотиками, необґрунтовано бояться негативних наслідків для здоровʼя, тому не дотримуються призначення лікаря й не допивають ліки до кінця. Це знижує ефективність антибіотиків, призводить до повернення інфекцій, появи ускладнень та антибіотикорезистентності. Приймання антибіотиків є ефективним лише тоді, коли людина допиває призначений лікарем курс до кінця.

Щоб звернути увагу українців на цей факт, Артеріум зібрав на MEGOGO найцікавіші іноземні та українські фільми із хорошим фіналом – хепіендом, який можливий не лише в кіно, а й в житті, якщо правильно приймати антибіотики. Подивитися підбірку можна за посиланням: https://megogo.net/ua/collection/arterium

Доступ до фільмів, що увійдуть до проєкту «Спонсор хепіендів – допиті антибіотики», буде відкритим та безоплатним, щоб кожен охочий міг насолодитися кіно та отримати інформацію на сайті www.antibacterium.com.ua/ про те, як запобігти поширенню антибіотикорезистентності – здатності бактерій ставати стійкими до дії ліків.

«Оскільки за кількістю спожитих антибіотиків в Україні саме антибіотики Артеріум є лідером, ми відчуваємо, що можемо та маємо не лише забезпечувати пацієнтів якісними ліками, а й разом з лікарями докладати зусиль, аби українці використовували антибіотики відповідально: лише за призначенням лікаря та дотримуючись схеми лікування» — Оксана Стефанова, керівник Служби звʼязків з громадськістю компанії «Артеріум».

Спецпроєкт «Спонсор хепіендів – допиті антибіотики» відбудеться в межах глобальної інформаційної кампанії «Антибіотики за правилами», покликаної припинити хаотичне приймання антибіотиків, збільшити рівень обізнаності українців про антибіотикорезистентність.

«Корпорація Артеріум» – лідер сегмента антибіотиків в Україні, фармацевтична компанія із 18-річним досвідом діяльності. Корпорація «Артеріум» здійснює дистрибуцію та маркетинг якісних, сучасних, ефективних та безпечних лікарських засобів, медичних виробів, дієтичних добавок, ветеринарних продуктів в Україні та ще 13-ти країнах світу. Основні терапевтичні напрями продукції ТМ «Артеріум»: протимікробні засоби, засоби для серцево-судинної, центральної нервової та травної систем, а також дерматологічні, урологічні, ендокринологічні.

Комментировать

Нажмите для комментария