Говорять лікарі Статті

Сплачувати за послуги треба офіційно, а не «чорним налом красивим дівчаткам за столиком»

Що стосується "гонорарів", чи додаткових оплат лікарю за якісне лікування, яке кожен пацієнт має право оплатити за власним бажанням», то існує законний метод їх оплати

В умовах децентралізації необхідно збільшити видатки із бюджету на лікування (ліки, розхідні матеріали, засоби догляду, прання білизни) хворих.

Очевидно, допустимо використання офіційно залучених коштів на рахунок медзакладу (через банківський рахунок закладу, а не всілякі «благодійні фонди», незаконні «лікарські каси» і т.д.), на харчування хворих (не важких хворих, що потребують дієтичного харчування), за додаткові послуги, не передбачені СТАТУТОМ медзакладу, для забезпечення окремих складних високовартісних операцій, діагностичних процедур.

Але по виставленому офіційному рахунку бухгалтерії лікарні, а не «чорним налом красивим дівчаткам за столиком», що носять потім не враховану готівку головному лікарю .

Що стосується «гонорарів», чи додаткових оплат лікарю за якісне лікування, яке кожен пацієнт має право оплатити «за власним бажанням», які є, були і будуть, то існує законний метод їх оплати, про який мені розповів лікар в знаменитій Клівлендській клініці, США.

Лікар заводить картковий рахунок (по типу кредитної чи зарплатної картки), реєструє номер цієї картки по Ел.-пошті в податковій, в кінці року платить законних 18% подоходного податку і звітує знову ж по Ел.-пошті в податкову про дохід і суму податку.

Все просто і чесно!

Іван Осадців

Комментировать

Нажмите для комментария