Новини

Соцопитування: Українці бажають високоякісної безкоштовної медицини

Телемедицина_Медпросвита

Згідно з результатами опитування, яке провела Соціологічна група «Рейтинг», українці не бажають платити за лікування, але вимагають підвищення якості.

Близько 41% опитаних громадян повідомили, що чекають на підвищення якості медичної допомоги, діагностики та лікування. Втім, платити за медичні послуги вони не бажають і вимагають, щоб медицина й надалі залишалася безоплатною.

23% українців хотіли б, аби в медичних установах України впроваджували та використовували для лікування й діагностики міжнародні протоколи. А електронна система охорони здоров’я, на думку 18% респондентів, має посприяти зникненню черг у медичних закладах.

Нагадаємо, що в попередніх опитуваннях громадяни також повідомили про свої вимоги щодо підвищення якості надання медичної допомоги та послуг. Водночас, вони вважали, що збільшувати фінансування медичної галузі недоцільно, як і збільшувати зарплатню медичних працівників.

Кожен сам за себе: пацієнти за покращення лікування, та проти зарплатні лікарів

Соціологічне опитування проводилось на замовлення Міжнародного республіканського інституту з 15 до 31 березня 2018 року. Участь в опитуванні взяли 2 400 громадян із різних областей України, окрім окупованих територій.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook