Новини

І. Сотник: З Різдвом та Новим роком!

Шановні колеги, друзі!

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят прийміть наші сердечні і найкращі вітання! Колектив ГОСІІ «Просвіта» сердечно вітає усіх Вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим

Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Бажаємо Вашим колективам і родинам бути здоровими і щасливими, багатими і веселими, життєрадісними і усміхненими!

sotnikБажаємо, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у наступаючому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких, а Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки будуть повнитися добром, радістю та Божим благословінням.

Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий, 2017 рік, буде щедрим на нові досягнення та професійні перемоги.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати та побажати процвітання всім, хто був з нами весь час, а також колег і партнерів, які прийняли рішення приєднатися до нашої дружньої спільноти у 2016 році.

Хоча рік минаючий був нелегким, складним і не все вдалося в 2016 році, але ми з надією та оптимізмом дивимося в наступний рік, і віримо, що, разом з вами, ВСЕ й у ВСІХ буде добре, адже попереду ще багато планів та задумів по поліпшенню якості нашої співпраці.

Щасливого Вам Нового року та Різдва Христового!

Щастя Вам і Вашій родині та Господнього Благословення на многії і благії літа!

І.М. Сотник,
Від імені колективу Громадської організації
соціальних ініціатив «Просвіта»

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook