Новини

Смерть від ботулізму: В Києві померла жінка від риби домашнього приготування

Врачи_Медпросвита

ГУ Держпоживслужби повідомила офіційно підтвердила смерть жінки від ботулізму. Отруйну рибу жінка сама виловила у Десні та приготувала.

Після проведення лабораторного аналізу було підтверджено ураження ботулізмом. Жінку встигли доставити у інфекційне відділення лікарні, але врятувати їй життя не вдалось. Пацієнтці фактично одразу ввели сироватку, але через інтенсивне ураження та швидкий прояв симптомів вона померла вже на наступний день.

У Держпоживслужбі заявляють, що залишки риби, яку приготувала пацієнта вже знищили. То була в’ялена риба домашнього приготування.

При цьому, ще до початку літа були виявлені захворювання на ботулізм і в інших регіонах. На Полтавщині офіційно підтверджено три випадки ураження ботулізмом. У всіх випадках пацієнтам вдалось своєчасно ввести сироватку. Їх життю нічого не погрожує.

Нардепи готують нові професійні обов’язки для фельдшерів, медсестер та лікарів

В той же час у Міністерстві охорони здоров’я просять населення купувати продукти харчування тільки в надійних магазинах. Тим паче, що наразі кількість сироватки в запасах дуже обмежена, використовується минулорічна гуманітарна допомога від ООН. Нову партію  сироватки, яка буде вже закуплена за державний кошт, слід очікувати не раніше серпня-вересня.

Комментировать

Нажмите для комментария