Новини

«Слуга народу» заявив, що COVID-19 є вигадкою

Сумнівну заяву депутат від «Слуги народу» зробив під час інтерв’ю на телебаченні. За думкою «народного обранця», коронавірус є вигадкою, а перспектива вакцинації від коронавірусної хвороби не викликає довіри. Депутат розповів, що деякі джерела вважають нормальною ефективність вакцини, яка варіює в межах 70-30%, але особисто в нього виникло питання про те, що саме «лікує та вакцина».

Дещо пізніше в наступному інтерв’ю депутат трохи виправився та повідомив, що він вірить в те, «що люди хворіють», але не бачить доказів зростання ані захворюваності на подібні хвороби, ані смертності. Він впевнений, що відбувається «маніпулювання цифрами і статистикою» з метою формування суспільної думки, а примусову вакцинацію вважає світовою змовою (до речі, невідомо з чого депутат взяв, що вакцинація є чи стане примусовою).

«Моя особиста позиція — щодо того, під яким соусом це подається на світовому рівні. Все це схоже на світову стратегію вакцинації, яка не залишає вибору тим людям, які мають право розпоряджатися своїм здоров’ям по-іншому. Немає доказів того, що це передається саме в такий спосіб від невакцинованої людини», — додав Камельчук.

Додамо, що вершитель народної долі має журналістську освіту, називає себе коучем з розвитку та практиком НЛП.

Для довідки: думка депутата суперечить позиції Центру громадського здоров’я та здоровому глузду. МОЗ наголошує, що вакцинація є перевіреним та дієвий способом захисту від інфекційних захворювань.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook