Новини

Сказ у Харкові: За 4 місяці майже 100 осіб постраждало від тварин зі сказом

Сказ_Медпросвіта

Харківський лабораторний центр МОЗ України повідомив, що кількість випадків сказу у тварин цього року зросла до 45 випадків. У минулому році було лише 20.

При цьому постійно зростає кількість жертв від укусів тварин зі сказом, через що довелось звертатись за антирабіческою допомогою, так як в області відсутня необхідна вакцина.

Необхідно зазначити, що в області спостерігається досить низький рівень контролю за станом тварин. Наприклад, цією зимою від укусів скаженого кота постраждало три особи, яких довелось класти в лікарню. Керівництво області ніяк не коментує ситуацію в регіоні.

Також треба додати, що такі випадки вже прогнозувались експертами ще наприкінці минулого року. Через низькій рівень вакцинації, а також відсутність життєво необхідних лікарських засобів в Україні може спалахнути епідемія дифтерії, ботулізму та інших захворювань.

Нові напади на медпрацівників: На чергового лікаря напали, погрожували зброєю та нанесли побої

Педіатр Євген Комаровський рекомендує населенню не зволікати і самостійно проходити вакцинацію в медичних закладах, не очікуючи біди. А щодо ботулізму, то поки відсутня необхідна сироватка, не вживати продукти тваринного походження, які були куплені на ринках.

Е. Комаровский: Общество требует трупов. И корь покажется сладкой ягодкой на тортике, когда придет дифтерия

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook