Новини

Скалецька: Законопроект про медичне страхування в Україні покажуть вже у 2020 році

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька повідомила, що початкова робота з запровадження медичного страхування в Україні вже розпочата. Законопроект запропонують прийняти вже цього року.

«За впровадження моделі медичного страхування — я думаю, що наступного року її буде запропоновано, зокрема, для обговорень із парламентаріями, медичною спільнотою та громадськістю України загалом. Модель, яка буде додатковою до програми медгарантій, щоб покрити всі потреби громадян», — сказала Скалецька під час «години уряду» в парламенті у п’ятницю.

Міністр також зазначила, що затвердження цього законопроекту в 2020 році дасть змогу запустити модель медичного страхування в пілотному режимі.

«Я думаю, що цей законопроект може бути і прийнятий, і розглянутий уже наступного року, щоб ми могли запускати страхову систему хоча б у пілотному режимі на додачу до програми медгарантій», — заявила Зоряна Скалецька.

МОЗ передасть функцію епіднагляду та контроль лабораторним центрам у 2020 році

Скалецька наголосила, що на програму медгарантій у бюджеті 2020 року закладено 72 млрд грн.

«Громадянам за рахунок держбюджету буде профінансовано набір медичної допомоги, зокрема, за підвищеним тарифом буде профінансовано лікування серцево-судинних захворювань, гострих інфарктів, інсультів, пологи та неонатальну допомогу», — повідомила очільниця МОЗ.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook