Новини

Сімейний лікар, терапевт та педіатр самостійно вирішуватимуть виїжджати на виклики на дім чи ні

В обов’язки сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів більше не входитиме виїзди на дім до пацієнтів, але вони можуть використати це для конкуренції.

Згідно офіційній інформації від МОЗ, лікарі самостійно прийматимуть рішення про надання медичних послуг за місцем проживання або перебування пацієнтів. Замість виїзду на дім, медик може провести консультацію за телефоном або через мережу Інтернет. Це офіційна частина реформи, яку на сьогодні планує запустити Супрун та її команда.

«Вік пацієнта, віддаленість його місця перебування від місця прийому сімейного лікаря чи відсутність у пацієнта коштів на проїзд не можуть бути єдиними підставами для виклику та виїзду лікаря», — зазначається на офіційному сайті МОЗ України.

Нагадаємо, що у Львові вже планують запуск пілотного проекту, згідно з яким медичні послуги пацієнтам на дому надаватися не будуть. Вони будуть змушені самостійно прибути до лікаря, або отримають консультацію за телефоном.

Втім, через запровадження конкуренції серед лікарів, вони можуть надавати цю послугу і завдяки цьому швидше та більше за інших набрати собі пацієнтів у максимальній кількості задля підвищення заробітку. Але треба розуміти, що до одного лікаря можуть записатись пацієнти з різних районів міста і надавати таку послугу стане складніше, а пацієнти можуть змінити лікаря у будь-який час.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook