Новини

Сімейні лікарі та лікарі загальної практики Волині отримають 23 автомобілі для виїздів до пацієнтів

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

У прес-службі МОЗ розповіли про закупівлю 23 автомобілів Peugeot 301, які зможуть використовувати лікарі первинки для виїзду до пацієнтів, які потребують консультацію вдома за медичними показаннями.

Гроші на закупівлі автомобілів керівництво області отримали завдяки реалізації субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами кровообігу у Волинській області». Все це входить у спільний проект МОЗ та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей».

«Придбані транспортні засоби призначені для сімейних лікарів та лікарів загальної практики, які працюють на «первинці», як це передбачено нормативами оснащення. Ми дуже потребували цих автомобілів. Тепер лікарі  зможуть швидко приїхати додому до пацієнтів, які з об’єктивних причин не можуть прийти на прийом до лікаря. Звичайно, що первинній ланці потрібно набагато більше машин, але все одразу зробити неможливо. Але у майбутньому всі амбулаторії на Волині будуть повністю забезпечені автотранспортом», – пообіцяв начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк.

Кабмін перерозподілив кошти з держбюджету на виплату зарплат медикам та на лікування громадян за кордоном

Загальна вартість закупівлі склала понад 8 мільйонів гривень. При цьому автівки були додатково оснащені електронною системою стійкості, яка включили в перелік вимог для транспортних засобів у системі охорони здоров’я з 1 січня 2019 року. Також в комплектацію авто входить стандартний набір за вимогами ПДР, такі як вогнегасник, аптечка та інше.

Окремо, керівник КЗ «ЦПМСД №1» міста Луцьк Лідія Кривдів зазначає, що автопарк потребує подальшого обновлення. Наразі обговорюється можливість придбання автівок з максимальною прохідністю для надання медичної допомоги населенню, яке проживає у віддалених та труднодоступних районах області.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Комментировать

Нажмите для комментария