Новини

З 1 січня 2017 року в Україні будуть скасовані паперові ліцензії

Ліцензія буде оформлюватись органом ліцензування в електронному вигляді. Це буде запис про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії суб'єкту господарювання в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

1 січня 2017 року держава повністю відмовляється від паперового вигляду ліцензії. Про це повідомила начальник управління державного регулювання оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Держлік служби України Олена Речкіна, виступаючи під час Науково-практичного семінару, що відбувся 21 квітня 2016 р. на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, повідомляється на офіційному сайті Держслужби України з лікарських засобів. 

Ліцензія буде оформлюватись органом ліцензування в електронному вигляді (запис про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань). За словами О. Речкіної, вказані зміни обумовлені набуттям чинності з 1 січня 2017 року змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», згідно яких розширюються можливості заявників та ліцензіатів щодо користування порталом електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — портал електронних сервісів).

Зокрема за допомогою порталу електронних сервісів з’явиться можливість подання документів до органу ліцензування в електронному вигляді. Зворотній зв’язок з підприємцем буде також здійснюватися за допомогою порталу електронних сервісів, а саме, рішення, прийняті органом ліцензування, у день внесення їх до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань підлягатимуть обов’язковому оприлюдненню на порталі електронних сервісів.

Читайте також: Українські медики взяли за основу проект, презентований американцями, щодо застосування

Комментировать

Нажмите для комментария