Новини

Школяри зможуть навчатись під час лікування в медичних закладах

Міністерство освіти і науки України розробило проект положення за яким в медичних закладах України будуть створені умови для навчання дітей під час лікування.

«Сили уряду та громадянського суспільства об’єдналися для того, щоб створити умови для навчання всіх українських дітей, які тимчасово перебувають на лікуванні в медзакладах — створено проект положення, який регулюватиме цей процес», — зазначають в офіційному повідомленні МОН України.

Організовувати таке навчання мають саме школи, на території обслуговування якої розташовується медзаклад, при цьому приміщення для навчання дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні, має надати керівництво медичного закладу.

Окремо в положенні йде мова про співробітництво між установами. Керівництво лікарні має надавати школі інформацію щодо кількості дітей шкільного віку, які перебувають у лікарні. Якщо ця кількість відповідає нормі, яка встановлюється положенням МОН України, тобто від чотирьох до дванадцяти осіб, школа має створити клас та організувати навчальний процес для цих дітей.

Українці після трансплантації органів вимушені відмовлятись від ліків, які закуповує МОЗ України

«Передбачається, що в лікарні, якщо це дозволяє стан здоров’я, проводитимуться і контрольні, і підсумкові атестації — це дасть змогу дитині після завершення лікування підтвердити отримані знання спеціальної довідкою та продовжити навчання, а не перездавати предмети», — пояснюють у МОН України.

Де отримати препарати за програмою «Доступні ліки» за рецептом лікаря? Київ

Комментировать

Нажмите для комментария