Новини

Школи Івано-Франківська відправлено на карантин через кір

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

Міський департамент охорони здоров’я прийняв рішення закрити школи на карантин через різке збільшення кількості недужих.

За два тижні 2018 року до інфекційної лікарні було госпіталізовано більше 30 дітей, а більшість з них потрапили на лікарняне ліжко в четвер. Саме тоді було прийнято рішення запустити карантин на час епідемії кору в місті.

Нагадаємо, що епідемія кору спостерігається по території всієї країни. Через це Міністерство охорони здоров’я в більшості випадків схвалює екстрені дії місцевих департаментів. Наприклад, в кінці минулого тижня було схвалено рішення київського департаменту на недопущення дітей до занять у школах та дитсадках без довідки про проходження вакцинації або документів, які підтверджують, що дитина вже перехворіла.

Сама ж епідемія кору в Україні розпочалась ще на початку минулого року. Тоді ситуацію коментували представники ВООЗ в Україні, які підтвердили, що до нашої країни насувається епідемія, яка йде з Румунії.

Комаровский пригрозил Украине корью, дифтерией, повальной смертностью, если не принять реформы МОЗ

Протягом року за офіційними даними Міністерства було зафіксовано більше 3 000 випадків захворювання. З початку 2018 року кількість захворівши продовжує зростати великими темпами. Було прийнято рішення продовжити роботу кабінетів вакцинації.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook