Новини

Шість медичних університетів саботували міжнародний іспит з основи медицини IFOM

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

За офіційним повідомленням прес-служби МОЗ України шість медичних вишів саботували новий іспит та просто не організували його складання. При цьому, до саботажу причентні не тільки студенти, а й керівництво деяких вишів.

Зокрема в.о. директора Центру тестування при МОЗ Едуард Рубін уточнює, що мова йде про Харківський Національний університет ім. Каразина, Івано-Франківськівський національний медичний університет, Буковинський державний медичний університет, Медичний інститут Сумського держуніверситета, Одеський національний медичний університет та Медичний факультет Ужгородського національного університету.

«В цих університетах були проблеми. Ми будемо аналізувати кожен випадок окремо, після чого повідомимо про результати. Можливість скласти іспит повторно буде в усіх студентів», — прокоментував ситуацію заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

МОЗ готує до запуску перший пакет гарантованих медпослуг для первинки та спеціалізованої допомоги

Окремо необхідно зазначити, що 1 липня, в день проведення нового міжнародного іспиту з основи медицини IFOM, в рамках Єдиного кваліфікаційного іспиту, студенти названих університетів проводили акції протесту проти іспиту, який на їх переконання, неможливо скласти, бо він базується на американській навчальній програмі, а не українській.

ifom

Комментировать

Нажмите для комментария