Юридична консультація

Щорічна додаткова відпустка для працівників наркологічного диспансеру: хто має право?

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

Для працівників наркологічного диспансеру передбачена щорічна додаткова відпустка тривалістю 25 календарних днів. Але хто може її отримати?

Право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці визначається за Списком виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 № 1290 (далі — Список №1290).

Згідно з позицією 29 розділу ХVІІ «Охорона здоров’я, освіта та соціальна допомога» (підрозділ «Психіатричні (психоневрологічні), геріатричні, нейрохірургічні, наркологічні лікувально-профілактичні заклади та установи, відділення, палати та кабінети, а також установи (відділення) соціального захисту населення психоневрологічного та геріатричного типу та спеціальні будинки-інтернати для осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі») Списку №1290, право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці тривалістю до 25 календарних днів мають молодші медичні сестри з догляду за хворими, молодші медичні сестри та обслуговуючий персонал (буфетник, офіціант, робітник із обслуговування лазні, нянька, прибиральник виробничих приміщень).

ПРО ВІДПУСТКИ ЛІКАРІВ

Основною умовою підтвердження права на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці працівників, професії (посади) яких наведені у зазначеному підрозділі розділу ХVІІ, є безпосереднє обслуговування хворих.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції