Новини

Щодо створення е-системи

Сьогодні в Києві був підписаний ще один документ, що стосується створення е-системи :Меморандум про затвердження технічних вимог для створення в Україні пілотного мінімального життєздатного продукту та етапів дорожньої карти щодо створення прозорої та ефективної електронної системи охорони здоров’я. Однією з сторін-підписантів стала ГО «Просвіта», що є ініціатором і засновником проекту Медпросвіта.

Нагадуємо, що як раніше розповідала Медпросвіта, 25 листопада 2016 р. в Міністерстві охорони здоров’я України відбулось підписання Меморандуму щодо намірів співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної електронної системи охорони здоров’я.

Замміністра Павло Ковтонюк розповів: «Відкрита система допоможе досягти результату, якого ми не могли очікувати раніше.Платформа, яку ми створюємо, є відкритою для всіх, хто готовий поділитися знаннями, часом, досвідом, іншими ресурсами. До неї може приєднатися будь-яка зацікавлена структура, що поділяє принципи і цілі розробки нової системи».

Також 25 листопала учасники заходу наголосили, що публічна ініціатива, як і меморандум, відкрита для участі всіх, хто згоден із задекларованими принципами та готовий зробити внесок в реалізацію цілей меморандуму задля всього українського суспільства.

Електронная система охорони здоров’я буде створена найближчим часом

Павло Ковтонюк наголосив, що МОЗ України планує запустити перші елементи e-Health в Україні вже у 2017 році, починаючи з електронізації первинної ланки.

В. Гришин: Какой должна быть е-система для здравоохранения

В підписанні сьогоднішнього докумену взяли участь в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, заступник голови Адміністрації Президента Павло Шимків, голова ВБО «ВС ЛЖВ» Дмитро Шерембей, Голова Голова правління ГО «Батьки за вакцинацію» Тимофій Бадіков та інші.

Комментировать

Нажмите для комментария