Новини

Щоб зробити екстрену медичну допомогу доступною спочатку зроблять дороги

Швидка_Медпросвіта

Нове керівництво МОЗ має свої погляди на реформування екстреної медичної допомоги. Передусім подбають про якість доріг, запустять систему трансплантацію і забезпечать медичну допомогу якісним обладнанням.

На думку очільльниці МОЗ Зоряни Скалецької, вищеназвані напрями мають бути основними, адже все це напряму впливає на життя пацієнтів. Стосовно переформатування бригад ЕМД поки інформації не надають.

«Насамперед ми маємо опрацювати питання екстреної медичної допомоги, щоб вона працювала належним чином. Ми обговорювали це питання з міністром інфраструктури, адже передусім необхідно зробити дороги для доступності екстреної допомоги. Другий пріоритет це система трансплантації. Ми провели кілька консультацій і переговорів для того, щоб не відтягувати і зробити закон до кінця поточного року. Третє – це доступна якісна високотехнологічна медична допомога», – заявила Зоряна Скалецька.

Нова очільниця МОЗ: Лікарям первинки забезпечать гарантовано високий дохід

Нагадаємо, що минуле керівництво відомство робило ставку саме на перекваліфікацію фельдшерів у парамедиків, швидкість реагування бригад на естренні випадки та створення мережі диспетчерських служб.

Нове керівництво схоже звернуло увагу на основні проблеми роботи ЕМД України і першочергово забезпечать нормальну роботу швидкої, дадуть оснащення та створять реальні умови для порятунку життя пацієнта.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції