Говорять лікарі Статті

Що значить «сімейник має витрачати…, щоб обслужити»?

реформи давлять лікарів

Це якось взагалі на голову не налазить! Тобто лікар десь мусить взяти гроші на видатки, які йому, фактично, нав’язані, а потім виставити рахунок (кому? Нацслужбі?)

Сімейник має витрачати 9 081 грн на місяць, щоб обслужити 2000 пацієнтів

Ці рахунки будуть прискіпливо (і, знаючи нашу платіжну дисципліну — довго, повірте!) розглядати з метою урізати. Ми ж пам’ятаємо, що грошима розпоряджається ніяке не МОЗ, а Мінфін, та й у бюджеті-2018 щось не сильно видно тих «медичних видатків» –навпаки. А потім ми будемо ще чекати змилування та оплати, паралельно продовжуючи «витрачати…на обслуговування», бо ж у борг ні лабораторія, ні аптеки, ні «комуналка» не працюватимуть.

А ще до всього треба ж за протоколами «обслуговувати»!.

Тут таки буде доречним відомий одеський вислів: «Я дико извиняюсь, а у вас есть деньги, шоб так себя вести?»

Ваш врач,
Н. П.

В соответствии с редакционной политикой Медпросвиты, Редакция придерживается объективности и непредвзятости в подаче информации. Однако мы допускаем, что авторские статьи и комментарии могут содержать определенную долю субъективизма, который не допускается в информации новостного характера. Таким образом, публикуемые мнения авторов являются сугубо их мнением и могут не совпадать с мнением редакции.

Мы выполняем просьбы лиц, предоставляющих информацию, относительно сохранения конфиденциальности их авторства. В то же время мы называем подлинные источники информации даже тогда, когда не называем конкретных имен или названий организаций.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції