Безперервний професійний розвиток – це стиль життя кожного медпрацівника. Медицина не стоїть на місці – з’являються нові методи лікування, препарати, протоколи. Тому лікарі, медсестри, фельдшери та інші фахівці мають регулярно навчатися, щоб працювати відповідно до сучасних стандартів та бути впевненими у своїх рішеннях.Е-система БПР автоматизувала навчальний процес медиків і забезпечила прозору та легку взаємодію між усіма його учасниками – організаторами заходів, медпрацівниками, які беруть у них участь, і Центром тестування МОЗ.Наразі у системі вже зареєстровано 11 735 заходів від 540 провайдерів, їхня кількість постійно зростає.
Як сьогодні працює електронна система БПР?
Взаємодія користувачів з електронною системою здійснюється через особисті кабінети на сайті Центру тестування при МОЗ України.
Які можливості доступні провайдерам?
- Створення та реєстрація акаунту в системі БПР
- Авторизація у системі БПР
- Заповнення онлайн-форм та подання документів задля реєстрації як Провайдера
- Підписання договору про послуги за допомогою КЕП у системі терміном на 1 рік
- Створення та реєстрація картки заходу БПР
- Внесення змін в карту заходу БПР
- Завантаження навчальних матеріалів, списку учасників та сертифікати учасників заходу БПР
Медичні працівники мають можливість переглядати перелік як проведених, так і запланованих заходів. У картці кожного заходу доступна інформація, зокрема посилання для реєстрації — воно веде на зовнішній ресурс провайдера. Крім того, у системі можна здійснити пошук сертифіката за його унікальним номером або за номером заходу.
Нагадуємо: річний мінімум балів БПР для лікарів, фармацевтів та інших професіоналів у сфері охорони здоров’я становить 50 балв. Медичні сестри та брати, асистенти фармацевтів й інші фахівці зобов’язані набирати по 30 балів БПР на рік.
Посилання на електронну систему та інструкції з користування доступні за посиланням.
Технічним адміністратором системи БПР є державне підприємство «Електронне здоров’я».
Комментировать