Новини

Ще реформа від МОЗ: Кількість візитів до сімейного лікаря не обмежується!

МОЗ_Медпросвіта

Згідно з новими правилами надання медичних послуг населенню, кількість візитів пацієнта не обмежена. За тариф в середньому 370 грн він може прийти хоч 50 разів на день.

Таким чином МОЗ офіційно презентувала правила роботи сімейних лікарів, терапевті та педіатрів для населення через публікацію відповідної інформації на офіційній сторінці МОЗ України та в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун у мережі Facebook.

На думку керівництва відомства, отримуючи збільшене фінансування лікарі мають постійно думати про пацієнтів та надавати їм медичні послуги без обмежень,  поки що тільки в робочий час. При цьому нагадують, що телефон лікаря має бути доступний для дзвінків у неробочий час та у вихідні. Як мінімум має бути налаштований автовідповідач з інформацією, куди пацієнт може звернутись в разі відсутності його лікаря.

Цікаво, що за основу медичної реформи в Україні, яку проводить команда Уляни Супрун, була взята саме медична система Великобританії. Там також передбачається річне фінансування на кожного пацієнта для надання медичних послуг, але також у Великобританії необхідно заздалегідь записуватись на прийом до сімейного лікаря. При цьому очікувати пацієнт може до двох тижнів.

МОЗ збільшить базовий тариф за одного пацієнта для лікарів-педіатрів

Такий підхід дозволяє оптимізувати роботу лікаря та приділяти увагу всім пацієнтам порівну, а не займатись одним-двома, які можуть і без необхідності просто прийти до лікаря. Тим більш, що в екстрених випадках хворий може викликати швидку допомогу і якщо це було дійсно йому необхідно – не доведеться ні за що сплачувати.

Зарплата медика среднего или младшего звена, врача без категории, меньше минимальной зарплаты

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook